Poznej Vysočinu - krajské kolo 23. 3. 2012

  29.3.2012
Dne 23. března 2012 proběhlo v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě krajské kolo vědomostní soutěže „Poznej Vysočinu“.

Dne 23. března 2012 proběhlo v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě krajské kolo vědomostní soutěže „Poznej Vysočinu“. Letos se konal již třetí ročník určený pro žáky základních škol a víceletých gymnázií a zúčastnilo se ho celkem 54 škol, každá v zastoupení dvou nejúspěšnějších řešitelů školního kola.
Naši základní školu reprezentovali žáci 9. ročníku Petra Adámková a Aleš Sobotka a vedli si skvěle. V silné konkurenci 108 soutěžících obsadila Petra krásné 15. místo a Aleš se umístil na velmi pěkné 24. příčce. Oba naši žáci tedy patří mezi 40 nejlepších řešitelů a již v dubnu je čeká zajímavá odměna – dvoudenní výlet do Prahy s bohatým kulturním programem.

Přejeme jim mnoho pěkných zážitků a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Dana Kazdová
 

Poznej Vysočinu - krajské kolo soutěže  Poznej Vysočinu - krajské kolo soutěže