Požární ochrana očima dětí – vyhodnocení nejlepších prací v republice

  26.6.2023
23. června se sešli v sále CHH Přibyslav vítězné děti, jejich rodiče a příbuzní k slavnostnímu vyhodnocení krajského kola soutěže Požární ochrana očima dětí a to v kategorii literární, výtvarné a digitální...

23. června se sešli v sále CHH Přibyslav vítězné děti, jejich rodiče a příbuzní k slavnostnímu vyhodnocení krajského kola soutěže Požární ochrana očima dětí a to v kategorii literární, výtvarné a digitální.
V kraji Vysočina se této soutěže zúčastnilo 1093 dětí z 35 základních škol. Po vyhodnocení bylo pro děti připraveno pohoštění, prohlídka muzea a techniky. 
Magdaléna Mikulecká ze 7. třídy byla vítězkou v krajském kole, postoupila do republiky, kde díky své slohové práci zvítězila za Kraj Vysočina. Obdržela řadu dárků a užila si den s ostatními výherci v dalších kategoriích. Magdě moc gratulujeme a přejeme jí, aby napsala ještě další krásné slohové práce.

Mgr. Monika Henychová