Podnikatelský talent 2014

  16.1.2014
Beauty and a beat je název fiktivního salónu krásy v Krucemburku, který prezentoval dívčí tým v pátek 10. ledna na marketingové soutěži vyhlášené Obchodní akademií v Chotěboři.

Beauty and a beat je název fiktivního salónu krásy v Krucemburku, který prezentoval dívčí tým v pátek 10. ledna na marketingové soutěži vyhlášené Obchodní akademií v Chotěboři. Cílem soutěže je zpracovat podnikatelský plán a založit firmu, která v obci neexistuje a mohla by najít uplatnění. Dívky s osobitým šarmem a výřečností předvedly salón s kadeřnictvím, kosmetikou, manikúrou, pedikúrou, masážemi, aerobikem a jógou a na konkrétním příkladu spolužačky ukázaly blahodárné účinky procedur a rychlou proměnu její vizáže. Porotu zaujaly nejen svojí kreativitou a bezprostředností, ale i vytištěnými letáky na propagaci svého salónu krásy. Rovnocennými soupeři jim byli chlapci ZŠ Buttulova Chotěboř, kteří prezentovali Vodní svět s bazény, tobogány a saunou, který v obci místní občané též postrádají. Oba nápady a obě prezentace ohodnotila porota jako velmi zdařilé a nápadité, a proto udělila dvě první místa a předala hodnotné a zajímavé ceny.

Naši školu reprezentovala: Martina Harvánková, Alžběta Kavalírová, Jana Vařečková a Míša Kasalová.

Grafickou stránku letáků zajistil: Patrik Pálka a Pavel Švanda (náhled letáku zde)

Všem účastnicím soutěže i tvůrcům propagačních materiálů děkuji za bleskovou přípravu, zodpovědný přístup i vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Monika Chmelařová