Poděkování za vzornou přípravu našich žáků na SŠ a SOU

  13.2.2023
Koncem ledna obdrželo vedení naší ZŠ e-mail, ve kterém pan ředitel SPŠS v Havlíčkově Brodě ...

Koncem ledna obdrželo vedení naší ZŠ e-mail, ve kterém pan ředitel SPŠS v Havlíčkově Brodě Ing. Josef Charamza děkuje za vzornou přípravu našeho bývalého žáka pro studium na jejich škole. Za toto ocenění jsme velice rádi. Potvrzuje nám, že přípravě našich žáků pro budoucí studium věnujeme maximální snahu a motivuje nás do další práce.

Mgr. Jiří Šikl

Děkovný e-mail:

Vážený pane řediteli,

dovoluji si Vás oslovit jako zástupce ZŠ Krucemburk, abych Vám sdělil, že v prvním ročníku maturitních oborů zahájil studium J. Š. a zatím patří mezi nejlepší žáky ve své třídě, studuje s vyznamenáním. Budeme rádi, pokud z vaší školy budeme mít mezi našimi žáky i v dalších letech vaše absolventy.
Přestože ocenění vzdělání v české společnosti není žádné, nebo jen slovní, jsou právě úspěchy žáků, které jste Vy i my vzdělávali, jedním z mála povzbuzení v naší společné nelehké práci.

Rádi bychom Vám a Vašim kolegům chtěli poděkovat za to, jak ke vzdělávání budoucích generací přistupujete. Budu rád, pokud naše poděkování budete tlumočit také všem kolegům ve Vašem sboru.
Přeji Vám i celému sboru Vaší školy hodně úspěchu a zdaru při Vaší další pedagogické činnosti.
S pozdravem

Ing. Josef Charamza
ředitel školy