Plavecký výcvik 2013

  27.11.2013
I v letošním roce navštěvovali žáci 4. a 5. třídy plavecký bazén v Hlinsku. Plavecký výcvik začínal 11. září a byl ukončen 20. listopadu 2013. Výcvik opět probíhal pod vedením zkušených instruktorů plavání.

I v letošním roce navštěvovali žáci 4. a 5. třídy plavecký bazén v Hlinsku. Plavecký výcvik začínal 11. září a byl ukončen 20. listopadu 2013. Výcvik opět probíhal pod vedením zkušených instruktorů plavání. Žáci se podle svých schopností zdokonalili ve svých plaveckých dovednostech. Výcvik byl obohacen vodními hrami, závody, deskovými mosty, skluzavkou i soutěžemi. V závěrečné lekci měli žáci uplavat co nejvíce metrů. Na konci tohoto výcviku každý obdržel „mokré vysvědčení“. Plavecký výcvik byl u žáků velmi oblíbený.

Mgr. Helena Kafková, Mgr. Klára Vencelová
 

Plavecký výcvikový kurz 2013 Plavecký výcvikový kurz 2013