Plavecký výcvik 2012

  26.11.2013
Od 12. září 2012 navštěvovali žáci 3. a 4. třídy krytý plavecký bazén v Hlinsku. Plavecký výcvik byl ukončen 14. listopadu 2012. Výcvik probíhal pod vedením zkušených instruktorů plavání.

Od 12. září 2012 navštěvovali žáci 3. a 4. třídy krytý plavecký bazén v Hlinsku. Plavecký výcvik byl ukončen 14. listopadu 2012. Výcvik probíhal pod vedením zkušených instruktorů plavání. Během deseti lekcí se žáci postupně zdokonalili ve svých plaveckých dovednostech. Nechyběly soutěže, závody, deskové mosty ani skluzavka, na kterou se žáci vždy těšili. V závěrečné lekci měli žáci uplavat co nejvíce metrů plaveckým způsobem prsa. Na konci tohoto výcviku každý obdržel „mokré vysvědčení“. Plavecký výcvik byl u žáků velmi oblíbený, proto se již všichni těší na příští rok, kdy budou moci své plavecké dovednosti i nadále zlepšovat.

Mgr. Helena Kafková, Mgr. Klára Vencelová