Pěvecká soutěž DO-RE-MI

  19.5.2014
Ve středu 15. května 2014 se naší školou rozezněly soutěžní hlasy dívek a chlapců z 1. stupně. Konala se totiž již tradiční pěvecká soutěž s názvem DO–RE–MI , ve které změřili své pěvecké síly žáci 1. – 5. třídy naší školy.

Ve středu 15. května 2014 se naší školou rozezněly soutěžní hlasy dívek a chlapců z 1. stupně. Konala se totiž již tradiční pěvecká soutěž s názvem DO–RE–MI , ve které změřili své pěvecké síly žáci 1. – 5. třídy naší školy. Tentokrát se do soutěže ve zpěvu přihlásilo 27 žáků. Všichni si dle svého vkusu a cítění vybrali libovolnou umělou či lidovou píseň, se kterou vystoupili většinou za doprovodu klavíru. V kategorii nejmladších – 1. třída -   zvítězila Tereza Matulová, 2. místo si vyzpíval Lukáš Brabec a bronzovou medaili získali svým zpěvem dva soutěžící – a to Zuzana Málková a David Konfršt. V prostřední kategorii – 2. a 3. třída – se na 1. místě umístila Nela Mrštíková ze 2. třídy, 2. místo si vybojoval Michal Bořil ze 3. třídy a 3. místo obsadila Pavlína Culková opět ze 3. třídy. V kategorii nejstarších zpěváků – 4. a 5. třída – byla nejlepší zpěvačkou Veronika Hošáková z 5. třídy, stříbrnou medaili si odnesla Adéla Procházková taktéž z 5. třídy a 3. místo si zasloužila Veronika - Marie Balková ze 4. třídy. Všem soutěžícím děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a těšíme se již nyní na ještě hojnější účast v této soutěži v příštím roce.

Zapsala: Mgr. Jitka Josková, foto Marcela Pospíchalová


pěvecká soutěž Do-re-mi pěvecká soutěž Do-re-mi

pěvecká soutěž Do-re-mi pěvecká soutěž Do-re-mi