Pěvecká soutěž DO-RE-MI

  29.5.2013

Pěvecká soutěž DO-RE-MI

Ve čtvrtek 23. 5. 2013 se na naší škole opět konala pěvecká soutěž DO-RE-MI. Žáci z 1. stupně mohli zazpívat svou oblíbenou písničku s doprovodem klavíru, někteří to zkusili i bez doprovodu. Soutěže se nakonec zúčastnilo 22 dětí. Všichni zpěváci se pečlivě připravovali, proto byly výkony velmi vyrovnané. V kategorii nejmladších zpěváků (1. třída) zvítězila Nela Mrštíková, 2. místo si odnesl David Mitana a 3. místo obsadila Berenika Coufalová. Ve 2. kategorii (2. - 3. třída) zvítězila Pavlína Culková, 2. místo obsadila Veronika Balková a 3. místo si vyzpívala Vendula Procházková. Ve 3. kategorii (4. – 5. třída) obsadila 1. místo Dominika Balková, 2. místo si vyzpívala Barbora Ondráčková a 3. místo obsadila Markéta Málková. Všem zpěvákům děkujeme za příjemně strávené chvíle.

Za porotu Mgr. Klára Vencelová, foto Marcela Pospíchalová


pěvecká soutěž Do-re-mi pěvecká soutěž Do-re-mi

pěvecká soutěž Do-re-mi pěvecká soutěž Do-re-mi