Pěvecká soutěž DO-RE-MI 2017

  9.6.2017
Jako každý rok, tak i letos se naší školou rozezněly dětské hlásky žáků 1. stupně...

Jako každý rok, tak i letos se naší školou rozezněly dětské hlásky žáků 1. stupně. V úterý 6. června 2017 se konala soutěž s názvem DO-RE-MI, ve které děti změřily své síly v pěveckém provedení libovolné písně. Zazněly nejenom lidové písně, ale také umělé písně i písně známé z našich pohádek.
Všichni zpěváci se opravdu snažili o svůj nejlepší výkon, všichni zpívali s doprovodem klavíru. Porota měla z čeho vybírat a nakonec rozhodla. V kategorii nejmladších zpěváků zvítězil Otto Kohout a 2. místo si odnesla Andrea Kunzová – oba z 1. třídy. V kategorii 2. – 3. třídy obsadila 1. místo Sofie Bencová ze 3. třídy, 2. místo získala  Rosemarie Balková ze 2. třídy a o třetí místo se podělily dvě žákyně – Karolína Culková ze 2. třídy a Sabina Cempírková ze 3. třídy. V kategorii 4. – 5. třídy si prvenství odnesla Nikol Dostálová ze 4. třídy, 2. místo obhájila Tereza Matulová ze 4. třídy a 3. místo získal Jan Coufal též ze 4. třídy. Všem zpěvákům děkujeme za předvedené výkony a těšíme se na další pěvecké klání v příštím školním roce.

Za porotu Mgr. Jitka Josková