Pěvecká soutěž DO-RE-MI 2012

  1.6.2012
Jako každý rok, tak i letos se naší školou rozezněly dětské hlásky žáků 1. stupně.

Jako každý rok, tak i letos se naší školou rozezněly dětské hlásky žáků 1. stupně. Ve středu 30. května 2012 se totiž konala soutěž s názvem DO-RE-MI, ve které děti změřily své síly v pěveckém provedení libovolné písně. Zazněly tedy nejenom lidové písně, ale také umělé písně známé z našich pohádek i muzikálů.
Všichni zpěváci se opravdu snažili o svůj nejlepší výkon, někteří zpívali s doprovodem klavíru, jiní to chtěli zkusit i bez doprovodu. Porota měla z čeho vybírat a nakonec rozhodla takto. V kategorii nejmladších zpěváků zvítězila Pavlína Culková a 2. místo si odnesl Michal Bořil – oba z 1. třídy. V kategorii 2. – 3. třídy obsadila 1. místo Veronika Harvánková ze 3. třídy, o 2. místo se podělila Veronika Mrštíková ze 3. třídy s Veronikou Balkovou ze 2. třídy a 3. místo si vyzpíval Jiří Málek ze 3. třídy. V kategorii 4. – 5. třídy si prvenství odnesla Dominika Balková ze 4. třídy, 2. místo obhájila Soe Lin May ze 4. třídy a 3. místo získala Lucie Matulová z 5. třídy. Všem zpěvákům děkujeme za předvedené výkony a těšíme se na další pěvecké klání v příštím školním roce.

Za porotu Mgr. Jitka Josková


pěvecká soutěž Do-re-mi pěvecká soutěž Do-re-mi

pěvecká soutěž Do-re-mi pěvecká soutěž Do-re-mi