Pasování na čtenáře - 1. třída

  25.6.2018
Uteklo to jako voda a prvňáčci mají za sebou první rok školní docházky...

Uteklo to jako voda a prvňáčci mají za sebou první rok školní docházky. Naučili se číst, psát i počítat a to je třeba řádně ocenit. Ve čtvrtek 21. června 2018 proto přišel do třídy rytíř Fragment ze Čtenářova s chotí, aby pasoval prvňáčky na čtenáře. Obstáli všichni a po slavnostní přísaze obdrželi Certifikát čtenáře a medaili Už jsem čtenář! Všem prvňáčkům blahopřejeme a doufáme, že své nově získané čtenářské dovednosti využijí i o prázdninách při čtení nějaké zajímavé knížky.

        Mgr. Hana Štědronská

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště