Open air cup – zmrzlinový turnaj 2023/24

  3.6.2024
Oblíbený turnaj ve florbalu 5+1 pod širým nebem, známý pod názvem Zmrzlinový turnaj, se uskutečnil ve dvou termínech...

Oblíbený turnaj ve florbalu 5+1 pod širým nebem, známý pod názvem Zmrzlinový turnaj, se uskutečnil ve dvou termínech. Pro I. stupeň 22. 05. 2024 a pro II. stupeň 29. 05. 2024. Soutěžily mezi sebou smíšené týmy za jednotlivé třídy. Na férový průběh i přátelsky soutěžní atmosféru dohlíželi naši rozhodčí. I když v sobě všichni měli zdravého soutěživého ducha, nikdo nezapomínal na to hlavní, že jde o zábavu a dobrý pocit ze hry. Za svou snahu obdrželi na závěr malou odměnu.
Brankaři: Helena Musilová, Vendula Blablová, Alexandra Tomášková

Rozhodčí: Nela Trávníčková, Pavel Málek, Radek Hejlík

Výsledky:
I. stupeň

skupina A

  1. místo Dinosauři
  2. místo Mrkvičky, Kačenky

skupina B

  1. místo Sportovci
  2. místo Chobotničky
  3. místo Medvídci

II. stupeň

  1. místo Supermani
  2. místo Frajeři
  3. místo Marťánci
  4. místo Broučci
  5. místo Šesťáci

Všem florbalistům přeji mnoho sportovních úspěchů v dalším školním  roce.

Ing. Tomková Ivana