Olympiáda ze zeměpisu - školní kolo 2014

  29.1.2014
Dne 23. 1. 2014 se na naší ZŠ uskutečnilo školní kolo olympiády ze zeměpisu. Kategorie A se zúčastnili žáci 6. ročníku, kategorie B žáci 7. ročníku a v kategorii C již tradičně poměřují své znalosti společně žáci 8. a 9. ročníku.

Dne 23. 1. 2014 se na naší ZŠ uskutečnilo školní kolo olympiády ze zeměpisu.

Kategorie A se zúčastnili žáci 6. ročníku, kategorie B žáci 7. ročníku a v kategorii C již tradičně poměřují své znalosti společně žáci 8. a 9. ročníku. V okresním kole v Havlíčkově Brodě 18. 2. 2014 nás budou reprezentovat nejúspěšnější řešitelé školního kola, kterými se letos stali: Ondřej Pecina (6. ročník), Pavla Špilková (7. ročník) a Andrea Kazdová (8. ročník).

Všem účastníkům děkujeme za odvahu i snahu a výhercům školního kola přejeme hodně sil a úspěchů v reprezentaci.

Mgr. Dana Kazdová

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště