Olympiáda ze zeměpisu - školní kolo 2014

  29.1.2014
Dne 23. 1. 2014 se na naší ZŠ uskutečnilo školní kolo olympiády ze zeměpisu. Kategorie A se zúčastnili žáci 6. ročníku, kategorie B žáci 7. ročníku a v kategorii C již tradičně poměřují své znalosti společně žáci 8. a 9. ročníku.

Dne 23. 1. 2014 se na naší ZŠ uskutečnilo školní kolo olympiády ze zeměpisu.

Kategorie A se zúčastnili žáci 6. ročníku, kategorie B žáci 7. ročníku a v kategorii C již tradičně poměřují své znalosti společně žáci 8. a 9. ročníku. V okresním kole v Havlíčkově Brodě 18. 2. 2014 nás budou reprezentovat nejúspěšnější řešitelé školního kola, kterými se letos stali: Ondřej Pecina (6. ročník), Pavla Špilková (7. ročník) a Andrea Kazdová (8. ročník).

Všem účastníkům děkujeme za odvahu i snahu a výhercům školního kola přejeme hodně sil a úspěchů v reprezentaci.

Mgr. Dana Kazdová