Olympiáda ze zeměpisu - okresní kolo 2014

  21.2.2014
Dne 18. 2. 2014 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo Zeměpisné olympiády. V silné konkurenci žáků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií bojovali o co nejlepší umístění naši nejúspěšnější řešitelé školního kola.

Dne 18. 2. 2014 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo Zeměpisné olympiády. V silné konkurenci žáků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií bojovali o co nejlepší umístění naši nejúspěšnější řešitelé školního kola. V kategorii A nás reprezentoval Ondřej Pecina, který získal nejvíce bodů mezi svými vrstevníky a obsadil tak krásné 1. místo, v kategorii B se Pavla Špilková umístila na pěkném 14. místě a v kategorii C za nás soutěžila Andrea Kazdová a obsadila též pěkné 13. místo. Všem výše jmenovaným děkujeme za reprezentaci a vynaložené úsilí při přípravě i řešení úloh. Ondrovi gratulujeme k úžasnému výsledku a přejeme mu hodně sil a úspěchů v krajském kole, které proběhne v Jihlavě 17. 3. 2014.

Mgr. Dana Kazdová