Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo

  12.2.2009

Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo

Dne 10.února 2009 se konalo v DDM v Havlíčkově Brodě okresní kolo olympiády v německém jazyce. Naši školu reprezentovali 2 žáci – František Říha ze 7. třídy za kategorii I. A a Denisa Dymáčková z 9. B za kategorii II. A. Oba žáci podali skvělé výkony a v silné konkurenci základních škol obsadila Denisa perfektní 1. místo a František krásné 2. místo.
Soutěž, kterou tvoří tři části – poslech textu a odpovědi na zadané otázky, popis mnoho-značného obrázku a konverzace na zadané téma, je zkouškou jazykových dovedností. Za kategorii II. A postupuje Denisa Dymáčková do kola krajského. Koná se 6. března 2009 v DDM v Jihlavě. Doufám, že se Denisa krajského kola zúčastní a podá opět maximální výkon a bude vzorně reprezentovat naši školu.
Oběma žákům blahopřeji a přeji další úspěchy ve výuce cizích jazyků.

Mgr. Monika Chmelařová

výsledková listina

březen 3

René Vašek - 9. tř., Mgr. Alena Bencová

březen 4

žáci 2. stupně, Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Jiří Šikl

březen 9

Od 9. března do 15. března. Z důvodu velmi malého počtu přihlášených žáků (4) ŠKOLNÍ DRUŽINA o JARNÍCH PRÁZDNINÁCH v provozu NEBUDE.

březen 26

žáci 1., 2. a 3. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, Mgr. Hana Štědronská

březen 27

vítězové školního kola, Mgr. Michaela Šinkorová

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště