Olympiáda v Aj – školní kolo

  24.1.2024
23. ledna 2024 se uskutečnilo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce v kategorii I. A a II. A...

23. ledna 2024 se uskutečnilo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce v kategorii I. A a II. A. Žáci předvedli svoje komunikační schopnosti v popisu obrázku a reakci na situaci. Do okresního kola, které se uskuteční 20. 2. v Havlíčkově Brodě  postoupili v kategorii I. A – Kristýna Pejchlová a v kategorii II. A – Tereza Valecká. Všem gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole.

Mgr. Alena Bencová, Ing. Ivana Tomková, Mgr. Jana Vašíčková

 

Výsledky:

Kategorie I A

1. místo Kristýna Pejchlová

2. místo Martina Jonášová

3. místo Klára Novotná

Kategorie II A

1. místo Tereza Valecká

2. místo Barbora Coufalová

3. místo Karolína Hocková