OLYMPIÁDA PODOUBRAVÍ 2022 ve Ždírci nad Doubravou

  6.6.2022
Na Den Dětí – 1. 6. 2022 se vybraní žáci z prvního stupně zúčastnili OLYMPIÁDY PODOUBRAVÍ 2022 ve Ždírci nad Doubravou. Fandit ovšem šel celý první stupeň...

Na Den Dětí – 1. 6. 2022 se vybraní žáci z prvního stupně zúčastnili OLYMPIÁDY PODOUBRAVÍ 2022 ve Ždírci nad Doubravou. Fandit ovšem šel celý první stupeň. Závodili jsme v různých disciplínách v atletice a sehráli zápasy ve sportovních hrách. Dostali jsme se i na přední příčky. V kategorii 2. – 3. tříd získala krásno 1. místo ve skoku do dálky Helena Musilová, 3. místo ve vytrvalostním běhu na 150 m získala Lojková Daniela. Také štafeta dívek obsadila pěkné 3. místo. Ve štafetě běžely: Raurová Matylda, Rázlová Daniela, Buchertová Viktorie, Trávníčková Sabina. V kategorii 4. – 5. tříd jsme obsadili dvě první místa, a to ve florbalovém utkání a ve štafetě dívek, kde nás reprezentovaly: Hamerská Adéla, Janovská Klára, Jandová Aneta, Zámorská Viktorie.  Druhá místa jsme získali také dvě: Adéla Hamerská ve vytrvalostním běhu na 300m a ve štafetě chlapců, kde běželi: Kopecký Martin, Votava Michal, Šulc Petr, Moravec Jan. Dále jsme obsadili 3. místo v malé kopané a taktéž 3. místo v utkání ve vybíjené. Děkujeme všem žákům za krásná umístění a perfektní reprezentaci naší školy. Ať se všem ve sportu i nadále daří.

Mgr. Eva Janáčková