Okrskové kolo ve florbalu žáků 6. a 7. tříd

  5.11.2015
Ve středu 4. listopadu 2015 sehráli naši žáci okrskové kolo ve florbalu.

Ve středu 4. listopadu 2015 sehráli naši žáci okrskové kolo ve florbalu. Protože v této kategorii máme velmi málo žáků, reprezentovat museli i žáci z 5. třídy a děvčata z 8. třídy. To ovšem vůbec nevadilo, protože se snažili a z 5 mužstev obsadili velmi pěkné 3. místo. Dva zápasy vyhráli, a to se ZŠ Habry a ZŠ Buttulova Chotěboř. Dva zápasy prohráli, a to se ZŠ Ždírec nad Doubravou a Gymnáziem Chotěboř.
Školu reprezentovali: Petr Daniel, Vlastislav Legát, Michal Sýkora (5. třída), Jakub Brychnáč, Martin Doucha (6. třída), Petr Kasal, Ondřej Mitana, Patrik Pačanda (7. třída), Tereza Jarošová a Eliška Kučerová (8. třída).
Všem žákům i žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl