Okrskové kolo ve florbalu v Chotěboři

  2.11.2017
Ve středu 1. listopadu 2017 sehráli žáci 5. – 7. třídy okrskové kolo ve florbalu. Zúčastnily se čtyři týmy a hrálo se systémem „každý s každým“...

Ve středu 1. listopadu 2017 sehráli žáci 5. – 7. třídy okrskové kolo ve florbalu. Zúčastnily se čtyři týmy a hrálo se systémem „každý s každým“. V prvním zápase jsme narazili na Gymnázium Chotěboř a prohráli 4:1 (Michal Sýkora). Ve druhém utkání byla naším soupeřem ZŠ Buttulova a zvítězili jsme po nájezdech 4:3 (Michal Sýkora, Barbora Virglová, Šimon Kavalír, rozhodující nájezd Šimon Kavalír). Ve třetím a zároveň nejdůležitějším utkání nás čekala ZŠ Habry. Po vyrovnané hře jsme uspěli opět na nájezdy 3:2 (Šimon Kavalír, Barbora Virglová, rozhodující nájezd Barbora Virglová). Tímto vítězstvím jsme si zajistili výborné 2. místo a postoupili do okresního kola v Havlíčkově Brodě. Všichni žáci podali nadstandardní výkony, ale největší pochvala patří našemu brankáři Vlastovi Legátovi, který vychytal všech 6 nájezdů a velkou měrou přispěl k našemu postupu.
Školu reprezentovali: Matěj Moucha, Barbora Virglová, Vojtěch Dohnal, Jan Kasal, Adam Král, Josef Ondráček, Jakub Dejl, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, David Rykr a Michal Sýkora.
Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl