Okrskové kolo ve florbalu 8. a 9. třída

  12.11.2015
Ve středu 11. listopadu 2015 sehráli chlapci z 8. a 9. třídy okrskové kolo ve florbalu, které se konalo v Chotěboři.

Ve středu 11. listopadu 2015 sehráli chlapci z 8. a 9. třídy okrskové kolo ve florbalu, které se konalo v Chotěboři. Ve skupině narazili na velmi silné soupeře. S Gymnáziem Chotěboř prohráli 3:1 (Ondřej Pecina) a ZŠ Ždírec nad Doubravou porazili 4:2 (Tomáš Popelka – 2, Ondřej Pecina, Pavel Soukup). Touto výhrou si zajistili postup do semifinále. Zde prohráli 4:1 (Ondřej Pecina) se ZŠ Smetanova Chotěboř. Celkově kluci obsadili 3. – 4. místo.
Školu reprezentovali: Patrik Pačanda, Ondřej Pecina, Lukáš Podroužek, Pavel Soukup, Filip Janáček, Filip Krejčí, Jan Losenický, Patrik Manych, Tomáš Popelka a Michal Wasserbauer.
Chlapcům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl