Okrskové kolo recitační soutěže - Chotěboř

  10.2.2019
Dne 8. 2. 2019 se v DDM v Chotěboři konalo okrskové kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili 4 žáci naší školy...

Dne 8. 2. 2019 se v DDM v Chotěboři konalo okrskové kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili 4 žáci naší školy. Za 1. kategorii (2. a 3. třída) to byla Magdalena Mikulecká, za 2. kategorii (4. a 5. třída) Barbora Coufalová a za 3. kategorii (6. a 7. třída) naši školu reprezentovaly Terezie Matulová a Nikol Dostálová.
Celkově se soutěže zúčastnilo kolem 60 dětí z různých škol a konkurence byla opravdu velká.
I přestože naši recitátoři letos na první tři místa nedosáhli, děkujeme jim za pečlivou přípravu, snahu a reprezentaci naší školy. Dopoledne s básničkami se dětem moc líbilo a už teď přemýšlí, kterou básní překvapí porotu příští rok. 

Mgr. Eva Janáčková