Okrskové kolo recitační soutěže

  10.2.2017
Ve středu 8. 2. 2017 se v DDM v Chotěboři konalo okrskové kolo recitační soutěže, do které postoupili vítězové školních kol ...

Ve středu 8. 2. 2017 se v DDM v Chotěboři konalo okrskové kolo recitační soutěže, do které postoupili vítězové školních kol. Soutěže se zúčastnilo celkem 73 žáků z 9 okolních škol. Naši základní školu v této soutěži reprezentovali tito žáci: Viktorie Votavová a Aneta Kopecká ze 2. třídy, Kristýna Kohoutová ze 3. třídy, Tereza Matulová, Nikol Dostálová a Marek Cimburek ze 4. třídy, Vojtěch Dohnal z 5. třídy, Zuzana Culková a Pavlína Málková z 6. třídy, Simona Šulcová z 8. třídy, Markéta Málková a Monika Vašková z 9. třídy. Všichni naši soutěžící podali pěkné výkony a vzorně reprezentovali školu. V silné konkurenci nakonec nejlépe uspěl Vojtěch Dohnal z 5. třídy, který si vybojoval krásné 2. místo ve své kategorii. Postoupil tak do okresního kola, které se bude konat začátkem měsíce března v Ledči nad Sázavou. Vojtovi přejeme hodně úspěchů v dalším kole soutěže a držíme mu všichni pěsti pro štěstí. Všem našim soutěžícím také děkujeme za vzornou reprezentaci školy a popřejme jim, ať jim láska k veršům a literatuře dlouho vydrží.

Mgr. Jitka Josková