Okrskové kolo recitace v Junioru v Chotěboři

  7.3.2022
3. března proběhlo okrskové kolo v recitaci. Po dvou letech se mohli sejít malí i velcí recitátoři v Junioru v Chotěboři a změřit svoje síly...

3. března proběhlo okrskové kolo v recitaci. Po dvou letech se mohli sejít malí i velcí recitátoři v Junioru v Chotěboři a změřit svoje síly. Recitátorů bylo opravdu hodně a všichni byli perfektně připraveni, porota měla složité rozhodování, došlo často i na druhé texty. Naši recitátoři se snažili co nejlépe prosadit, ale na postup do oblastního kola v Ledči to nestačilo. Všichni si společné dopoledne hezky užili, před vyhodnocením byly pro děti připraveny soutěže a každý dostal malou odměnu.

Naši školu reprezentovali: Daniela Rázlová, Tereza Straková, Jakub Vašíček, 3. třída, Nela Trávníčková, 4. třída, Kristýna Pejchlová, 5. třída, Magdaléna Mikulecká, 6. třída, Lenka Beránková, 8. třída, Nikol Dostálová, Terezie Matulová, 9. třída.   

Všem recitátorům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Monika Henychová