Okresní kolo ve volejbale - dívky

  30.4.2008

Okresní kolo ve volejbale – dívky

28. dubna se uskutečnilo okresní kolo ve volejbale v Havlíčkově Brodě v kategorii dívek. Naše děvčata byla vylosována do velmi silné skupiny se ZŠ Komenského Světlá nad Sázavou, ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod a ZŠ Štoky.
První zápas jsme sehráli se ZŠ Štoky. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale štěstí se přiklonilo na stranu našich hráček a zvítězili jsme 2:0 na sety. Ve druhém a třetím utkání se ZŠ Komenského a ZŠ Štáflova se projevila nadvláda hráček – volejbalistek nad našimi děvčaty a obě utkání jsme prohráli 2:0 na sety.
I přesto děvčata odvedla velmi solidní výkon (hlavně v prvním utkání) a vyzkoušela si hru proti vyspělým a dobře hrajícím týmům, v jejichž řadách byly volejbalistky.
Na reprezentaci se podílely: Michaela Kasalová, Nicol Sobotková, Veronika Švandová, Veronika Zvolánková, Denisa Dymáčková, Hana Holasová a Ester Straková z 8. tříd a dále Zuzana Břízová, Monika Horáková a Lenka Novotná z 9. třídy.
Děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl