Okresní kolo ve florbalu v kategorii II

  18.12.2018
13. prosince 2018 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu v kategorii II pro 1. stupeň základních škol. Turnaj probíhal v tělocvičně ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod. Naše smíšené družstvo se v silné konkurenci šesti týmů neztratilo ...

13. prosince 2018 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu v kategorii II pro 1. stupeň  základních škol. Turnaj probíhal v tělocvičně ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod. Naše smíšené družstvo se v silné konkurenci šesti týmů neztratilo a vybojovalo si krásné 3. místo. Všem hráčům gratuluji a přeji hodně sportovních úspěchů.

Vzájemné zápasy:
ZŠ Krucemburk – ZŠ Šlapanov 3:5
ZŠ Krucemburk – ZŠ Buttulova Chotěboř 3:2
ZŠ Krucemburk – ZŠ Habry 2:2
ZŠ Krucemburk – ZŠ Nuselská 5:3
ZŠ Krucemburk – ZŠ Lánecká Světlá n/ Sázavou 4:4

Naši školu reprezentovali: Karolína Culková, Klára Danielová Gabriela Zvolánková, Tereza Valecká, Mirka Vašková, Romana Málková, Simona Vasserbauerová, Klára Danielová, Vendula Valecká, Hedvika Kafková,  Sofie Bencová, František Kopecký, Lukáš Kunz

Ing. Ivana Tomková