Okresní kolo ve florbalu v kategorii II

  18.12.2018
13. prosince 2018 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu v kategorii II pro 1. stupeň základních škol. Turnaj probíhal v tělocvičně ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod. Naše smíšené družstvo se v silné konkurenci šesti týmů neztratilo ...

13. prosince 2018 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu v kategorii II pro 1. stupeň  základních škol. Turnaj probíhal v tělocvičně ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod. Naše smíšené družstvo se v silné konkurenci šesti týmů neztratilo a vybojovalo si krásné 3. místo. Všem hráčům gratuluji a přeji hodně sportovních úspěchů.

Vzájemné zápasy:
ZŠ Krucemburk – ZŠ Šlapanov 3:5
ZŠ Krucemburk – ZŠ Buttulova Chotěboř 3:2
ZŠ Krucemburk – ZŠ Habry 2:2
ZŠ Krucemburk – ZŠ Nuselská 5:3
ZŠ Krucemburk – ZŠ Lánecká Světlá n/ Sázavou 4:4

Naši školu reprezentovali: Karolína Culková, Klára Danielová Gabriela Zvolánková, Tereza Valecká, Mirka Vašková, Romana Málková, Simona Vasserbauerová, Klára Danielová, Vendula Valecká, Hedvika Kafková,  Sofie Bencová, František Kopecký, Lukáš Kunz

Ing. Ivana Tomková

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště