Okresní kolo ve florbalu – Havlíčkův Brod 24. 11. 2016

  25.11.2016
Ve čtvrtek sehráli chlapci a dívky z 8. a 9. třídy okresní kolo ve florbalu.

Ve čtvrtek sehráli chlapci a dívky z 8. a 9. třídy okresní kolo ve florbalu. Ve své skupině se utkali se ZŠ Golčův Jeníkov. Zápas byl velmi vyrovnaný a pro nás smolný. Prohráli jsme 1:2 (Pavel Soukup). Ve druhém utkání jsme narazili na ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod. Tady se ukázal velký rozdíl v herní dokonalosti. Soupeř nás přehrál po všech stránkách a prohráli jsme 1:4 (Ondřej Pecina). Ve skupině jsme skončili poslední a hráli o 5. místo. V tomto utkání byla naším protivníkem ZŠ Štoky. Soupeř na stejné úrovni. Smůla z prvního utkání byla zapomenuta a zvítězili jsme 2:0 (Eliška Kučerová, Jakub Brychnáč). Celkově obsadili naši florbalisté 5. místo v okrese (celkem bylo přihlášeno 21 škol).
Školu reprezentovali: Jakub Brychnáč, Petr Kasal, Ondřej Mitana, Patrik Pačanda, Tereza Jarošová, Aleš Křesťan, Eliška Kučerová, Ondřej Pecina, Lukáš Podroužek, David Řezníček a Pavel Soukup
Všem florbalistům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl