Okresní kolo ve florbalu

  12.12.2019
Ve středu 11. prosince se žáci 6. a 7. třídy zúčastnili okresního kola ve florbalu ve Světlé nad Sázavou...

Ve středu 11. prosince se žáci 6. a 7. třídy zúčastnili okresního kola ve florbalu ve Světlé nad Sázavou. Ve své skupině porazili ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod 1:0 (Barbora Virglová) a ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou 3:0 (František Kopecký – 2, Martin Rubek). Svoji skupinu vyhráli a postoupili do semifinále, kde zvítězili nad ZŠ Šlapanov těsně 2:1 (Barbora Virglová, David Čermák). Ve finále je čekal jasný favorit celého turnaje ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod. Svoji roli potvrdili a porazili nás 9:1 (František Kopecký). Ovšem celkové 2. místo je pro naše žáky vynikajícím úspěchem.
Školu reprezentovali: David Čermák, František Kopecký, Lukáš Kunz, Martin Rubek, Filip Veselý (6. třída), Matěj Moucha, Jan Šulc, Barbora Virglová a Ondřej Wagner, (7. třída).
Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl