Okresní kolo ve florbale – dívky - kategorie III.

  14.11.2022
10. 11. 2022 se uskutečnilo Okresní kolo ve florbale ve SH Světlá nad Sázavou...

10. 11. 2022 se uskutečnilo  Okresní kolo ve florbale ve SH Světlá nad Sázavou. Naše děvčata se umístnila na třetím místě. Nejlepším střelcem našeho týmu byla Adéla Hamerská. Hráčky si zápasy užily a získaly také mnoho zkušeností do dalších turnajů. Všem děkuji za vzornou reprezentaci a přeji hodně dalších krásných sportovních výkonů.

Vzájemné zápasy:

ZŠ Krucemburk -  ZŠ Komenského Světlá nad Sázavou 2:4

ZŠ Krucemburk – Gymnázium Chotěboř 0:0

Náš tým:

Nikola Budínská, Adéla Hamerská, Viktorie Zámorská, Nela Trávníčková, Kristýna Pejchlová, Gabriela Veselá, Alena Hromádková, Elena Vašková, Andrea Kunzová, Daniela Martínková, Klára Novotná

Ing. Ivana Tomková