Okresní kolo ve florbale dívek

  28.11.2016
Kategorie III. a IV. ...

Kategorie III. – dívky 6. - 7. třídy

11. 11. 2016 ve Sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod proběhlo okresní kolo ve florbale dívek. Účastnilo se celkem osm týmů a naše děvčata v této silné konkurenci se umístila na velmi pěkném 5. místě. Všem gratuluji a přeji mnoho sportovních úspěchů v dalších turnajích.

Vzájemné zápasy:

Gymnázium Chotěboř x ZŠ Krucemburk 2:0

ZŠ Konečná HB x ZŠ Krucemburk 0:1

ZŠ Wolkerova HB x ZŠ Krucemburk 2:0

ZŠ Komenského Světlá n/Sázavou 0:1
Náš tým:

Žižková Klára, Kubová Lucie, Bálková Marie – Veronika, Somsiová Jana, Málková Zuzana, Culková Pavlína, Šulcová Iveta, Pášová Anna, Málková Romana, Vasserbauerová Simona, Virglová Barbora

Kategorie IV. – dívky 8. - 9. třídy

V pátek 25. 11. 2016 v Havlíčkově Brodě se uskutečnilo okresní kolo v kategorii IV.  Naše hráčky nečekalo nic jednoduchého. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů. Naše hráčky hrály dobře, od začátku do konce hrály důrazně a získaly krásné 4. místo. Byla to zajímavá florbalová podívaná. Všem gratuluji a přeji mnoho sportovních úspěchů.

Vzájemné zápasy:

ZŠ Wolkerova HB x ZŠ Krucemburk 1:3

Gymnázium Chotěboř x ZŠ Krucemburk 3:1

ZŠ Štoky x ZŠ Krucemburk 0:4

ZŠ Golčův Jeníkov x ZŠ Krucemburk 6:2

ZŠ Buttulova Chotěboř x ZŠ Krucemburk 1:0

Náš tým:

Kučerová Eliška, Černá Kateřina, Jarošová Tereza, Cisáriková Karolína, Hejlíková Sabina, Málková Markéta, Dymáčková Anna, Čermáková Zuzana, Žižková Klára, Kubová Lucie, Málková Zuzana, Culková Pavlína, Wágnerová Sára

Ing. Ivana Tomková