Okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 5. a 9. tříd

  26.1.2017
V úterý 24. 1. 2017 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo soutěže Matematická olympiáda, které se zúčastnili vítězové školních kol této soutěže z 5. a 9. tříd...

V úterý 24. 1. 2017 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo soutěže Matematická olympiáda, které se zúčastnili vítězové školních kol této soutěže z 5. a 9. tříd. Naši školu v této soutěži reprezentovali celkem 4 žáci a dosáhli velmi pěkných výsledků. V silné konkurenci žáků 5. tříd se výborně prosadil Jan Kasal, který ve své kategorii zvítězil, David Mitana ve stejné kategorii obsadil pěkné 9. místo. Za žáky 9. tříd nás reprezentovali také 2 žáci, Ondřej Pecina si vybojoval krásné 2. místo a Martin Matouš získal taktéž pěkné 4. místo.
Všem našim reprezentantům blahopřejeme ke krásným výsledkům, děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších matematických úspěchů.

Mgr. Jitka Josková