Okresní kolo dětských recitátorů v Ledči nad Sázavou

  16.3.2016
Dne 15. března 2016 se uskutečnilo okresní kolo recitační soutěže v Ledči nad Sázavou.

Dne 15. března 2016 se uskutečnilo okresní kolo recitační soutěže v Ledči nad Sázavou. Z naší školy se ho zúčastnili čtyři žáci, kteří byli úspěšní v okrskovém kole v Chotěboři. I přes nepřízeň počasí se nám podařilo na soutěž dostavit a ukázat porotě, jak dobré recitátory ve škole máme. V první kategorii soutěžila děvčata třetí třídy: Matulová Terezie a Dostálová Nikol, která si vysoutěžila krásné 3. místo. Druhou kategorii reprezentoval Málek Tomáš, který obsadil nádherné 2. místo a postupuje tak do krajského kola v Třebíči. Za čtvrtou kategorii recitovala Hejlíková Sabina, jejíž přednes textu byl také velmi zdařilý. Všem čtyřem soutěžícím patří poděkování a pochvala za velmi pěknou prezentaci v této soutěži.

Mgr. Veronika Zlatohlávková