Ochrana člověka za mimořádných událostí

  28.6.2013

Ochrana člověka za mimořádných událostí

 27. června proběhla ve všech třídách Ochrana člověka za mimořádných událostí. Každá třída měla nachystaný svůj program. Žáci si hravou formou připomněli chování na pozemní komunikaci, živelné pohromy – povodně a požáry, a hlavně správné chování při těchto situacích. Nezapomnělo se ani na všechna důležitá telefonní čísla našeho IZS. Protože se blíží prázdniny, všem se hodilo zopakovat správné chování a vybavení při jízdě na kole, bezpečnost při koupání, jak se chovat v přírodě při rozdělávání ohně, jak ošetřit odřeninu, zapité klíště, případně uštknutí. Vše, co po celý rok nacvičovali ve třídách nebo slyšeli teoreticky od vyučujících, si mohli vyzkoušet v praxi.

Ing. Ivana Tomková, Mgr. Monika Henychová, foto Mgr. Klára Vencelová

 

Ochrana člověka za mimořádných událostí Ochrana člověka za mimořádných událostí 

                         Ochrana člověka za mimořádných událostí

                             

                          

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště