Ochrana člověka za mimořádných událostí

  14.6.2024
Ve středu 12. června proběhl v celé škole celodenní projekt na téma „Ochrana člověka za mimořádných událostí“...

Ve středu 12. června proběhl v celé škole celodenní projekt na téma „Ochrana člověka za mimořádných událostí“. Svoje témata pojala každá třída po svém. Někteří strávili celý den ve třídě a trénovali záchranu na opravdovém zraněném, jako první třída, další plnili úkoly spojené s poskytováním první pomoci, evakuací a řešením mimořádných situací na stanovištích kolem školy, jako např. 6. třída. Na orientaci pomocí mapy a buzoly spojila 4. třída síly s deváťáky a zorientovali se společně nejen na školním hřišti. Přestože jsme po dnešním dni na řešení mimořádných událostí dokonale připraveni, doufáme, že svoje znalosti nebudeme muset použít…

Za kolektiv učitelů ZŠ Krucemburk Mgr. Hana Štědronská