Ocenění za výborné výsledky v Národním testování pro žáka naší ZŠ

  11.2.2019
Žáci 9. třídy se na podzim 2018 zúčastnili celorepublikového testování z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a obecně studijních předpokladů v rámci projektu „Národní testování“, které uskutečnila vzdělávací společnost SCIO. O výsledcích, které jsou výborné, jsme již na našich stránkách informovali v prosinci. Koncem ledna jsme ovšem obdrželi od společnosti SCIO další skvělou zprávu, ...

Žáci 9. třídy se na podzim 2018 zúčastnili celorepublikového testování z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a obecně studijních předpokladů v rámci projektu „Národní testování“, které uskutečnila vzdělávací společnost SCIO. O výsledcích, které jsou výborné, jsme již na našich stránkách informovali v prosinci. Koncem ledna jsme ovšem obdrželi od společnosti SCIO další skvělou zprávu, že na naší škole je žák s jedním z nejlepších výsledků v kraji Vysočina.
Tím žákem je Jakub Kopecký, který získal hned dvě ocenění:
1. za nejlepší výsledek v kraji Vysočina v testování OSP
2. za druhý nejlepší výsledek v kraji Vysočina v testování z matematiky
Jakubovi gratulujeme a  přejeme mu, aby svoje znalosti uplatnil nejen u přijímacích zkoušek, které ho v dubnu čekají, ale i v dalším studiu na střední škole.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

  Ocenění