Ocenění za výborné výsledky v Národním testování pro 9. třídu

  14.2.2017
ZŠ Krucemburk má ve svých řadách žáka, který dosáhl výborného výsledku v testování společnosti Scio pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo v prvním pololetí školního roku 2016/2017...

Žáci 9. třídy se zúčastnili celorepublikového testování z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a obecně studijních předpokladů v rámci projektu „Národní testování“, které uskutečnila vzdělávací společnost SCIO. Celkově se do testování zapojilo 16 312 respondentů. Výsledky jsme obdrželi začátkem ledna a žáci si svoje hodnocení odnesli společně s pololetním vysvědčením. Ve všech testovaných oblastech dosáhli žáci velmi dobrých výsledků.
Žák Ondřej Pecina získal hned dvě ocenění:
1. za nejlepší výsledek v kraji Vysočina v testování matematiky
2. za nejlepší výsledek v kraji Vysočina v testování OSP
Ondrovi gratulujeme a všem žákům 9. třídy přejeme, aby svoje znalosti a dovednosti uplatnili u přijímacích zkoušek, které je v dubnu čekají.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová