Nový školní rok 2019/2020

  3.9.2019
V pondělí 2. září 2019 jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Po prázdninách všichni žáci usedli opět do svých lavic. Nejvíc se jistě těšilo 17 nových prvňáčků, pro něž je zatím vše nové.

V pondělí 2. září 2019 jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Po prázdninách všichni žáci usedli opět do svých lavic. Nejvíc se jistě těšilo 17 nových prvňáčků, pro něž je zatím vše nové. Společně s rodiči jsme vyslechli z rozhlasu projev nejen našeho pana ředitele Mgr. Jiřího Šikla, pana starosty Mgr. Otty Kohouta, ale také velice milý projev náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina paní inženýrky Jany Fišerové, CSc. Poté všichni osobně zavítali do naší první třídy, kde děti přivítali, předali velice krásné knihy a popřáli dětem mnoho úspěchů, ale i radosti při učení. Následně jsem děti a rodiče seznámila s tím nejdůležitějším, co budou k výuce potřebovat, aby náš start do prvního ročníku byl co nejlepší. Děti dostaly spoustu pomůcek a dárků, které si po skončení našeho prvního školního dne odnesly domů. Tento den se nám všem moc líbil a už se těšíme na další školní dny.

                                                                                                                                Mgr. Eva Janáčková