Naši kluci na bedně – krajské kolo ve florbalu 9. 12. 2014

  12.1.2015
V úterý 9. prosince 2014 se chlapci 7. - 9. třídy zúčastnili krajského kola ve florbalu, které se konalo v Havlíčkově Brodu. Po vítězství v okrsku a okresu čekala na kluky ještě 4 mužstva z jednotlivých okresů kraje Vysočina.

V úterý 9. prosince 2014 se chlapci 7. - 9. třídy zúčastnili krajského kola ve florbalu, které se konalo v Havlíčkově Brodu. Po vítězství v okrsku a okresu čekala na kluky ještě 4 mužstva z jednotlivých okresů kraje Vysočina. Turnaj se hrál systémem „každý s každým". V prvním zápase nás čekala ZŠ Seifertova Jihlava. Ve velmi vyrovnaném zápase jsme nakonec podlehli 1:2 (Jan Losenický). Druhý zápas se ZŠ Náměšť nad Oslavou byl opět infarktový a zápas skončil 2:2 (Jan Losenický, Vojtěch Veselský). Turnaj ukázal, že žádné mužstvo nebude nad ostatními převyšovat, a to se projevilo i v našem třetím zápase se ZŠ a MŠ Radostín nad Oslavou, které skončilo zase naší remízou – ale 1:1 (Filip Janáček). Až čtvrté zápasy odhalily fyzickou připravenost týmů. Naši nastoupili proti ZŠ Pacov a zvítězili 4:0 (Jiří Veselský – 2, Vojtěch Veselský, Pavel Soukup). Celkem jsme v turnaji získali 5 bodů a tím obsadili vynikající 3. místo. Je to velmi cenný úspěch našich chlapců, protože ukázali, že i na malé škole a ve stísněných podmínkách se dá hrát florbal na velmi dobré úrovni.
Školu reprezentovali a na úspěchu se podíleli: Ondřej Pecina, Pavel Soukup (7. třída), Michal Dymáček, Filip Janáček, Jan Losenický, Patrik Manych, Tomáš Popelka, Vojtěch Veselský (8. třída), Filip Dymáček, Dominik Krejčí, Libor Mrštík a Jiří Veselský (9. třída).
Všem chlapcům děkujeme za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl