Mladý historik - okresní kolo 28. 1. 2015

  29.1.2015
28. ledna 2015 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo dějepisné soutěže Mladý historik.

28. ledna 2015 proběhlo v Havlíčkově Brodě okresní kolo dějepisné soutěže Mladý historik. Letošní téma se zabývalo tematikou středověku, husitských výprav a napoleonskými bitvami, takže studium bylo poměrně hodně obsáhlé a vyžadovalo řadu souvislostí. Adéla Veselská z 9. třídy, která naši školu reprezentovala, si zaslouží obdiv a velkou pochvalu, jak tuto přípravu a potom samotné vyplnění testu zvládla. Obsadila v silné konkurenci pěkné 16. místo. Patří jí nejen poděkování za dobře odvedenou práci, ale i přání, aby ji dějepis bavil i nadále.

Mgr. Monika Henychová

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště