Young Demosthenes – regionální kolo

  4.2.2014

Young Demosthenes – regionální kolo

30. ledna 2014 proběhlo v Jihlavě regionální kolo soutěže v mluveném projevu Young Demosthenes. V silné konkurenci deseti základních škol a šesti gymnázií z kraje Vysočina se v první kategorii umístila naše žákyně Pavla Špilková ze 7. třídy se svým projevem o rodině na pěkném 3. místě. Ve druhé kategorii nás reprezentovala Simona Hájková z 9. třídy. Simona ve své kategorii naprosto excelovala, její projev o přátelství a lásce byl naprosto bezkonkurenční, obsadila 1. místo a tím si zajistila i postup do krajského kola. Oběma žákyním děkujeme za vzornou přípravu a reprezentaci školy, Simoně budeme držet palce, aby byla úspěšná i v dalším postupovém kole.

Mgr. Monika Henychová 

  Young Demosthenes – regionální kolo