Mladý Demosthenes – regionální kolo 2013

  19.2.2013
18. února 2013 se v Jihlavě uskutečnilo regionální kolo soutěže v mluveném projevu s názvem Mladý Demosthenes. Každý účastník měl připravený projev v délce dvou minut na libovolné téma.

18. února 2013 se v Jihlavě uskutečnilo regionální kolo soutěže v mluveném projevu s názvem Mladý Demosthenes. Každý účastník měl připravený projev v délce dvou minut na libovolné téma. V 1. kategorii žáků 6. – 7. tříd Pavla Špilková získala velmi pěkné 2. místo. Ve 2. kategorii žáků 8. - 9. tříd byl velmi úspěšný Vojtěch Hudec, který taktéž v silné konkurenci dalších 15 základních škol a gymnázií obsadil krásné 2. místo.

Oběma žákům děkujeme za vzornou přípravu a reprezentaci naší školy.

Mgr. Monika Henychová 


      Mladý Demosthenes - regionální kolo