Okrskové kolo v minikopané – Maleč 8. 10. 2010

  11.10.2010

Okrskové kolo v minikopané – Maleč 8. 10. 2010

V pátek 8. října sehráli chlapci naší školy okrskové kolo v minikopané. Turnaj se uskutečnil na fotbalovém hřišti v Malči za účasti pěti základních škol. V prvním zápase nastoupili kluci proti ZŠ Maleč a zvítězili 2:0 (Pecina, Pačanda). Ve druhém utkání se střetli se ZŠ Smetanova Chotěboř a prohráli 2:0. Ve třetím zápase bylo naším soupeřem Gymnázium Chotěboř a naši žáci drželi po celý zápas krok se svým soupeřem. Ke smůle jsme minutu před koncem inkasovali a prohráli 1:0. V posledním zápase jsme nastoupili proti ZŠ Buttulova Chotěboř a uhráli remízu 0:0. Tento bod pro nás znamenal celkové 3. místo.
Školu reprezentovali: František Holcman, Vojtěch Hudec, Vojtěch Martinovský, Jan Pecina, Aleš Sobotka, Zdeněk Holas, Stanislav Pačanda a František Říha.
Děkujeme všem chlapcům za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl