Minikopaná – Havlíčkův Brod 9. 10. 2013

  10.10.2013

Minikopaná – Havlíčkův Brod 9. 10. 2013 

Ve středu 9. října se chlapci 8. a 9. třídy zúčastnili turnaje v minikopané v Havlíčkově Brodě. ZŠ Habry porazili 2:0 (Dymáček – 2), se ZŠ Golčův Jeníkov remizovali 1:1 (Veselský), ZŠ Světlá nad Sázavou porazili 3:0 (Kubík – 2, Losenický) a se ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod remizovali 1:1 (Losenický). S 8 body obsadili ve své skupině 2. místo a postoupili do semifinále, kde zvítězili nad ZŠ Smetanova Chotěboř 1:0 (Kubík) a postoupili do finále. Zde narazili opět na žáky fotbalové školy V Sadech Havlíčkův Brod a prohráli 4:0. I přes porážku obsadili v konkurenci 10 týmů velmi pěkné 2. místo.

Školu reprezentovali: Filip Dymáček, Libor Mrštík, Jiří Veselský, Jan Čermák, Tomáš Hocke, Michal Kopecký, Patrik Kubík, Miloš Losenický, Jan Soukup a Pavel Švanda.

Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl