MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ – ZÁKAZ OSOBNÍ PŘÍTOMNOSTI ŽÁKŮ VE ŠKOLE od 11. 3. 2020

  11.3.2020
Vážení rodiče a zákonní zástupci, na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které oznámila Bezpečnostní rada státu, se ode dne 11. 3. 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole. ZŠ Krucemburk bude po ukončení jarních prázdnin tj. od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání pro žáky uzavřena. O obnovení řádné výuky budete informováni prostřednictvím stránek školy...

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které oznámila Bezpečnostní rada státu, se ode dne 11. 3. 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole. ZŠ Krucemburk bude po ukončení jarních prázdnin tj. od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání pro žáky uzavřena. O obnovení řádné výuky budete informováni prostřednictvím stránek školy.

Pedagogové budou od pondělí 16. 3. 2020 připravovat práci pro žáky na doma. S ohledem na tuto skutečnost sledujte, prosím, webové stránky školy, zprávy v Bakalářích, žáci 2. stupně svoje školní e-maily. Ke komunikaci můžete využít i kontakty uvedené na www stránkách školy.

Zároveň nebude v provozu ani školní jídelna (obědy jsou automaticky odhlášeny) a školní družina.  

Ošetřovné při péči o dítě mladší 10 let z důvodu uzavření školy:  Nárok je možno uplatnit formou TISKOPISU, který potvrzuje škola. Zaměstnanec tímto tiskopisem (dle § 109 odst. 5 písm. b) zákona č. 187/2006 Sb.) uplatňuje nárok na výplatu ošetřovného. Žádost o ošetřovné podávají zaměstnanci u svého zaměstnavatele, který žádost po doplnění údajů předá spolu s podklady pro výplatu dávky příslušné OSSZ. Více informací naleznete ZDE a ZDEPřípadné ošetřovné bude vystaveno ve škole od 16. 3. 2020. Dotazy na telefonu 569 697 108 - paní Slanařová.