Návštěva strážníků Městské policie Chotěboř v 1. třídě

  25.3.2010

Návštěva strážníků Městské policie Chotěboř v 1. třídě

V úterý 23. března 2010 navštívili 1. třídu naší školy strážníci Městské policie z Chotěboře. Tématem besedy bylo zejména chování dětí ke psům a volně se pohybujícím zvířatům. Děti se dozvěděly, jak správně navázat se zvířaty bezpečný kontakt a jaké jsou hlavní zásady bezpečnosti ve styku s volně se pohybujícími zvířaty, zejména psy. Velkou pozornost dětí vzbudil zejména pes jménem Brouček (Irský vlkodav), kterého strážníci přivezli s sebou.
Všichni prvňáčci si kromě informací o chování a přirozených potřebách psů odnesli také malý dárek, ze kterého měli velkou radost.

Mgr. Jitka Josková 

návšteva Městské policie Chotěboř v 1. třídě návšteva Městské policie Chotěboř v 1. třídě

návšteva Městské policie Chotěboř v 1. třídě návšteva Městské policie Chotěboř v 1. třídě