Mc Donald´s Cup 2009

  15.5.2009

Mc Donald´s Cup 2009 

Ve středu 13. května sehráli chlapci 1. - 3. tříd turnaj v malé kopané v Havlíčkově Brodě. Ve skupině remizovali se ZŠ Smetanova Chotěboř 1:1 (Veselský J.), se ZŠ Havlíčkova Borová zvítězili 11:0 (Veselský J.-8, Mrštík L.-3), se ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod prohráli 4:2 (Veselský J., Losenický J.) a v boji o postup do užšího finále podlehli ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod 4:3 (Veselský J.-2, Mrštík L.)
Celkově obsadili 7. - 14. místo.
Školu reprezentovali: 1. třída: Soukup Pavel, 2. třída: Janáček Filip, Losenický Jan, Popelka Tomáš, Veselský Vojtěch, 3. třída: Cisárik Jakub, Daněk Václav, Mrštík Libor a Veselský Jiří.

Ve čtvrtek 14. května žáci 4. - 5. tříd pokračovali v turnaji. I jim se vedlo. Ve skupině remizovali se ZŠ Lípa 1:1 (Pátek J.), ZŠ Štoky porazili 2:0 (Mrštík L.-2) a o postup do finále zvítězili nad ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod 1:0 (Losenický M.).
Ve finalové skupině sehráli tři utkání a všechna prohráli. Se ZŠ Wolkerova HB 4:0, se ZŠ Štáflova HB 4:0 a se ZŠ Přibyslav 6:0. Zde se projevila sehranost a herní vyspělost týmů, jejichž žáci v této kategorii hrají soutěže na krajské úrovni. I přesto dosáhli naši chlapci velmi dobrého výsledku, protože turnaje se zúčastnilo 14 týmů.
Školu reprezentovali: 3. třída: Mrštík Libor, 4. třída: Hocke Tomáš, Kubík Patrik, Losenický Miloš, Pečenka Lukáš, Soukup Jan, 5. třída: Holcman František, Hudec Vojtěch, Nepovím Filip, Novotný Mirek a Pátek Jakub.

Děkujeme všem chlapcům za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl