Mc Donald´s Cup

  10.5.2010

Mc Donald´s Cup

Ve dnech 5. a 6. května se žáci 1. stupně zúčastnili turnaje v malé kopané „MC Donaldś Cup“ v Havlíčkově Brodě. V kategorii „A“ žáků 1. – 3. tříd se naši chlapci umístili ze 14 týmů na 5. – 8. místě, když prohráli se ZŠ Přibyslav těsně 5:4 a ve druhém zápasu jasně porazili ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod 9:0. V této kategorii naši školu reprezentovali: Patrik Škrabal, Pavel Soukup, Filip Janáček, Jan Losenický, Tomáš Popelka, Filip Šešulka a Vojtěch Veselský.
V kategorii „B“ žáků 4. – 5. tříd se chlapci umístili z 16 týmů na 5. – 8. místě, když porazili ZŠ Maleč 10:0, ZŠ Žďírec nad Doubravou 3:1 a v posledním zápasu podlehli ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod 2:8. Školu reprezentovali: Jakub Cisárik, Václav Daněk, Jiří Veselský, Tomáš Hocke, Aleš Kadlec, Patrik Kubík, Miloš Losenický, Jan Soukup a Pavel Švanda.
Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl