Matematická olympiáda žáků pátých a devátých tříd - okresní kolo

28.1.2013

Matematická olympiáda 5. a 9. ročník – okresní kolo

Okresní kolo Matematické olympiády pro 5. a 9. ročník se letos konalo ve středu 23. ledna v Havlíčkově Brodě.
Žáci pátého ročníku řešili 3 úlohy v čase 90 minut. Z našich „páťáků“ se nejlépe umístil Ondřej Pecina, který vybojoval krásné 2. - 3. místo. Dále soutěžili Hynek Bareš a Matěj Vinopal, kteří se umístili na 6. - 8. a 14. - 19. místě.
Za devátý ročník naši školu reprezentovala děvčata, která mohla pro řešení 4 úloh využít času 4 hodin. Kristýna Prouzová obsadila 5. - 6. místo, a Kateřina Špilková získala místo osmé.
Všem soutěžícím gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Kadlecová