Matematická olympiáda - okresní kolo 2013

  24.4.2013

Matematická olympiáda – okresní kolo

Ve středu 17. dubna 2013 se úspěšní řešitelé školního kola Matematické olympiády zúčastnili okresního kola této matematické soutěže v Havlíčkově Brodě. Žáci 6., 7. a 8. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií řešili v časovém limitu dvou hodin tři poměrně náročné matematické problémy.
V kategorii 6. tříd Lucie Matulová obsadila 14. - 17. místo, děvčata Denisa Novotná Pavla Špilková 20. – 21. místo. V kategorii 7. tříd bylo 23 soutěžících. Naši školu reprezentoval Jaroslav Kasal a umístil se na pěkném 8. – 9. místě a Andrea Kazdová na 10. místě. Jiří Kasal z 8. třídy se ve své kategorii umístil na výborném 2. -3. místě, Jan Soukup získal 9. místo Miloš Losenický obsadil 10. místo.
Všem jmenovaným žákům patří naše poděkování za vzornou reprezentaci naší školy a gratulace k dosaženým výsledkům.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová