Masopustní karneval - 8. 2. 2012

  13.2.2012
Skvěle se pobavit, zatančit si a smát se, to byl hlavní cíl středečního dětského karnevalu, který pořádala školní družina.

Skvěle se pobavit, zatančit si a smát se, to byl hlavní cíl středečního dětského karnevalu, který pořádala školní družina. Krátce po obědě se začala tělocvična plnit dětmi v nejrozmanitějších kostýmech. A jedna maska byla hezčí než druhá. Mohli jsme spatřit například roztomilého Ferdu mravence a zajíčka, krásné andílky, princezny a bílou paní, strašidelné čarodějnice a kostlivce, nezbednou Pipi a Saxanu, statečného policistu a spoustu dalších pohádkových postav. Malí tanečníci a tanečnice tančili jako o život, zpívali písničky a pořádně si užívali karnevalového veselí, a tak nebylo divu, že přivítali možnost trochu si odpočinout při plnění zábavných úkolů nebo při tradičním kouzelnickém představení nazvaném Malé čarování, které si pro ně připravili jejich starší spolužáci. Nedílnou součástí karnevalu bylo i vyhlášení nejhezčích a nejzajímavějších masek. Děti byly odměněny sladkostmi, žádné z nich neodešlo s prázdnou. Letošní ročník karnevalu se povedl a už teď se všichni těšíme na ten další.

Marcela Pospíchalová


masopustní karneval škoní družiny masopustní karneval škoní družiny

masopustní karneval škoní družiny masopustní karneval škoní družiny

                         masopustní karneval škoní družiny