Máme rádi přírodu - soutěž

  19.6.2016
Ve středu 8. června 2016 se v areálu Chaloupky v Horní Krupé uskutečnila tradiční přírodovědná soutěž s názvem Máme rádi přírodu.

Ve středu 8. června 2016 se v areálu Chaloupky v Horní Krupé uskutečnila tradiční přírodovědná soutěž s názvem Máme rádi přírodu. Žáci naší školy se této soutěže také zúčastnili a v silné konkurenci 8 okolních škol velmi úspěšně reprezentovali naši školu ve svých kategoriích. V kategorii nejstarších žáků (žáci 5. tříd) si dvojice – Tomáš Málek a Vlastislav Legát vybojovali krásné 2. místo, v kategorii žáků 4. tříd jsme zabodovali též – Berenika Coufalová a Kristýna Šulcová získaly vynikající 1. místo a Kateřina Procházková společně s Nelou Mrštíkovou si vysoutěžily rovněž pěkné 3. místo. I další soutěžící – Jan Šulc a Nicol Dostálová ze 3. třídy, Iveta Šulcová ze 4. třídy spolu s Pavlínou Culkovou z 5. třídy -  statečně bojovali, ale nezískali dostatek bodů potřebný na vítězné pozice v soutěži. Všem jmenovaným žákům patří velký dík za předvedené výkony a velkou snahu, se kterou se na tuto soutěž připravovali. Do dalšího pokračování tohoto přírodovědného klání v příštím školním roce jim přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Mgr. Jitka Josková